Bulut teknolojisinin avantajları ?

Düşük Maliyet

Maliyetlerin düşüklüğü bu teknolojinin sunduğu en büyük avantajlardan biridir. Yazılım ve donanıma yüksek bedeller ödemek yerine, kullandığınız sürece aylık ödeme yaparak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Gelişmiş Performans

Sürekli olarak, artan verilerin depolanması, kullanıcıların yetki ve takibi gibi konuların oluşturduğu alt yapı karmaşası ortadan kalkar. Her zaman yüksek performans ve verimle çalışabilirsiniz.

Anlık Güncelleme

Yapılan tüm güncellemelere ve eklentilere anlık olarak sahip olabilirsiniz. Güncelleme ve eklentilerin kurulumu ve çalıştırılması için harcanan zamanı, işinize ayırabilirsiniz.

Arttırılmış Veri Güvenliği

Düzenli olarak şirket verilerinizin ve kullanıcı bilgilerinin yedeklerini almakla kalmaz; aynı zamanda olası bir doğal afet sonrasında iş verilerinizin yok olmasını da engeller. Olası bir afet sonrasında şirket verilerinize rahatlıkla ulaşarak, iş sürekliliğinizi sağlamış olursunuz.

Mobil Çalışma İmkanı

Günümüz iş dünyasında, çalışmalar farklı saat dilimlerinde ve uzun zaman aralıklarında gerçekleşebilir. İhtiyacınız olan verilere yalnızca ofisten erişilebiliyorsa bu mümkün değildir. Bulut teknolojisi ile internete erişebildiğiniz her yerden çalışmak mümkün. Laptopların, tabletlerin, akıllı telefonların ihtiyaç duyduğunuzda bulut tabanlı verilere erişme becerisi sayesinde platform bağımsız çalışma imkanı elde edersiniz.

Kolay Entegrasyon

İşiniz için gerekli, araç takip, u-etds, akaryakıt istasyonu vb. başka sistemlere kolayca entegre olarak, karmaşık süreçlerden ve zaman alan işlerden kurtulabilirsiniz.

Genel Özellikler

Sınırsız Kullanıcı

İstediğiniz kadar kullanıcı tanımlayıp, tüm ekibinizle birlikte çalışabilirsiniz.

Sınırsız Destek

Aboneliğiniz süresince sınırsız telefon desteği alabilirsiniz.

Ücretsiz Güncellemeler

YOLPORT, siz değerli müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak adına her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Günlük Yedekleme

Tüm verileriniz günlük olarak yedeklenmektedir.

Fiyatlar

Araç | Adet

Araç sayınıza göre aylık fiyatlandırma.

120 TL + KDV / AY

Araç sayınıza özel fiyat teklifi almak için; lütfen bizimle iletişime geçin.